OZOTEMOZOTEMOZOTEM
(7/24)
info@ozotemtemizlikhizmetleri.com

Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Güneşi çok iyi bir şekilde engellemesi, kullanışlı ve pratik olması sebebiyle ev ve ofislerin pencerelerinde yoğun olarak kullanılan stor perdelerin yıkanması özel bir ihtisas gerektirmektedir. Stor perde yıkama alanında son sistem makineler kullanarak hizmet veren firmamız, perde yıkama sektörünün önde gelen firmaları arasındadır.

Özelliklerine ve türlerine göre değişmekle birlikte stor perdeler, hassas yapılı hammaddelerden üretilmektedirler. Bu sebeple yıkama işleminde hassas davranılması gerekmektedir. Mekanizma yapıları da farklılık gösteren perdelerin söküm ve takımlarının ehil kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Kısa Sürede Etkili Yıkama

Stor perde ve diğer buna benzer perde tipleri kumaş yapısı ve özellikleri nedeniyle evlerdeki çamaşır makinelerinde yıkanamayacak yapıdadırlar. Her ne kadar silinerek bir nebze temizlenebilseler dahi birçok leke ve kir, perde üzerinde görülmeye devam etmektedir. Bu hali ile oldukça nahoş bir görüntü sergileyen stor perdelerin detaylı temizliği için profesyonel bir işçilik gerekmektedir. Firmamız, stor perde ve benzeri her türlü perdenin üzerindeki inatçı lekeleri uyguladığı modern yöntemlerle kısa sürede temizleme kapasitesine sahiptir.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet

Stor perde yıkama sektöründe birçok firma bulunmaktadır. Ancak bunlardan sadece bir kısmı yeterli standartlarda hizmet verebilmektedir. Merdiven altı diye tabir edilen firmalar tarafından yapılan kalitesiz yıkama işleri, perdelerin elden çıkmasına, renk solmalarına neden olabilmektedir. Bu nedenle özel yıkama uygulamaları ve malzemeleri gerektiren perde yıkama işleri, bu işi profesyonel olarak yapan ve ilgili kurumların iznini ve belgelerini almış olan firmalara yaptırılmalıdır. Firmamız ilgili kurumlarından alınması gereken her türlü sertifikasyon ve belgeye sahip olarak sektörde hizmet vermektedir.

Demontaj ve Montaj Hizmeti

Stor perdeler tavana kornişlerin bulunduğu yere monte edilmektedir. Söküm ve takma işlemi için yüksek merdivenlere ihtiyaç duyulabilmektedir. Ayrıca farklı takma çıkarma mekanizmalarına sahip olabilmektedirler. Bu yüzden oldukça zahmetli bir iş olan perdelerin yıkama için monte edildiği yerden çıkarılma işlemi firmamız tarafından hasar vermeden yapılmaktadır. Aynı şekilde yıkandıktan sonra düzgün bir şekilde zarar vermeden takılması işlemi de firmamız ekibi tarafından itina ile yapılmaktadır. Ekiplerimiz müşterilerden alınan stor perde yıkama talebi üzerine kararlaştırılan saatte ev veya ofiste bulunarak bu hizmeti ücretsiz olarak vermektedir.

Ev ve ofislerinize her geliş ve gidişlerimiz randevu usulü ile gerçekleşmektedir. Firmamız, müşterilerini rahatsız etmeme adına, zamansız veya haber vermeden işlem yapmamaya özen göstermektedir.

Perdelerin alımı esnasında güvenilir teslim alma ekibimiz tarafından müşterilere kaşeli makbuz verilmektedir. Perdelerin karışmaması için perdeye zarar vermeyen etiketler ile gerekli notlar perdenin üzerine iliştirilmektedir. Böylelikle hiçbir soru işareti ve endişeye mahal verilmemektedir.

Avrupa Yakasının Her Noktasına Ücretsiz Servis İmkanı ile Stor Perde Yıkama

İstanbul Avrupa yakasında mesafe ne olursa olsun firmamız ücretsiz olarak servis vermektedir. Alınan yıkama talebi üzerine, stor perdelerin en kısa zamanda işleme alınarak yıkanabilmesini sağlamak maksadıyla konuma en yakın servis aracı yönlendirilmektedir. Avrupa yakası için ücretsiz olan bu servis diğer konumlarda uygun fiyatlarla ücretlendirilmektedir. Kapalı kasa araçlara düzgün bir şekilde istiflenen perdeler birbirine zarar vermeyecek şekilde taşınmaktadır. Bu şekilde yapılan servis işlemi sayesinde stor perdeler zarar görmeden yıkama tesislerimize kadar getirilmektedir. Aynı hassas tutum yıkama işleminde çalışan personelimiz tarafında da tesis içerisinde göstermektedir.

Hijyen Kurallarına Uygun Çalışma

Firmamızda çalışan tüm personel hijyen konusunda gerekli bilgi ve donanıma sahip olup bu konuda bilinçlendirilmiştir. Stor perde yıkama her aşamasında, firmamız hijyen kuralları tüm ekibimiz tarafından titizlikle uygulanmaktadır. Hijyenden kesinlikle taviz vermeyen yapıdaki çalışanlar sayesinde, sektörde bu konuda önemli bir kalite standardı yakalanmış durumdadır.

Otomatik Makinelerle El değmeden Yıkama Hizmeti

Stor perdeler, otomatik yıkama makinelerinde yıkanması nedeniyle yıkama sonrasında ilk alındığı gün kadar temiz bir görüntüye sahip olmaktadırlar.

Perdeler makine ile dört farklı aşamada yıkanmaktadırlar. İlk aşamada stor perdelere buhar uygulaması yapılarak inatçı kirlerin yumuşaması sağlanmaktadır. Buhar aşamasında her türlü kir ve yağ lekesi kolaylıkla çıkarılabilmektedir. Bu aşamada, stor perdeye sinmiş sigara dumanı kokusu veya is kokusu gibi kokularda uzaklaşmaktadır. Aynı zamanda hastalık sebebi olabilecek bakteri veya virüslerde ortamdan atılabilmektedir. Bu aşamadan sonra stor perdeler ultrasonik yıkama adı verilen bir temizlemeye tabi tutulmaktadır. Buhar ile gevşeyen kirler ultrasonik yıkama ile kökünden alınmaktadır. Ultrasonik yıkama 35-40 derece arasında yapılmaktadır.

Stor perde yıkama üçüncü aşaması durulama safhasıdır. Bu aşamada perde türbülanslı durulamaya alınmaktadır. Durulama işlemine, perde üzerinde yıkama esnasında kullanılan deterjan giderilene kadar devam edilmektedir. Son aşamada stor perde kurutma işlemine alınmaktadır. Sıcak hava üflenmesi suretiyle yapılan kurutma işlemi sonunda stor perde tertemiz bir şekilde makineden çıkarılmaktadır.

Makinede yıkama işlemine tabi tutulan stor perdelerde kesinlikle bir yıpranma, bozulma olmamaktadır. Perdeler el değmeden hijyen bir şekilde son derece modern tesislerimizde yıkamaya alınmaktadır.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Deterjan ve Ürünler

Firmamız tarafından perde yıkama işlemlerinde insan sağlığı ön planda tutulmaktadır. Bu sebeple Sağlık Bakanlığı onaylı olan deterjan ve temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Onaysız hiçbir ürün tesislerimizde yer bulmamaktadır. Bu konuda oldukça hassas olan firmamız kesinlikle kaliteden taviz vermemektedir. Dünya standartlarında stor perde yıkama hizmeti veren firmamız aynı zamanda çevre dostu malzeme kullanımda da aynı hassasiyeti göstermektedir. Kullanılan deterjanlar ve leke sökücü ürünler, perdelerde bulunan zararlı mikroorganizmaları yok etmekle beraber insan sağlığına herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Stor perdelerin üst katmanında kumaşa parlaklık katılmasını sağlayan ve gözle görülmeyen apre maddesi adında bir yüzey bulunmaktadır. Bu yüzey kostik asit bazlı bir ürün ile temizlendiğinde perdedeki bu katman sararmaktadır. Bu sebeple stor perde yıkama esnasında kullanılan ürünler dikkatli seçilmektedir. Yaptığı işte gerekli tecrübe ve bilgiye sahip olan ekibimiz, hangi perde türüne hangi deterjanın uygulanacağı konusunda yeterli bilgi donanımına sahiptir.

Tamir ve Tadilat Hizmeti

Stor perdeler kullanıma bağlı olarak zamanla yıpranmakta ve bir kısım yerlerinde yırtık ve sökükler meydana gelebilmektedir. Tamiri oldukça zor olan stor perdelerin tamiri için firmamızda çalışan uzman ekip bulunmaktadır. Stor perdeler üzerindeki bu problemli alanlar firmamız profesyonel terzileri tarafından gerekli tamir işlemine alınabilmektedir. Bu sayede stor perdeler tekrar sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

Ev ve ofis değişikliklerinde stor perdelerin yeni pencerelere uyumlu hale getirilmesi için gerekli tadilat işlemi firmamız ekipleri tarafından titizlikle yapılmaktadır. Bu sayede yeni bir perde alıp masraf yapılmaya gerek kalmadan eski perdeler yeni yerlerine uyumlu hale getirilebilmektedir.

Yıkama İşlemi Sonrası Dezenfekte ve Ambalajlama

Stor perde yıkama işleminden sonra perdeler dezenfekte edilerek ambalajlanmaktadır. Ambalajlama işlemi sayesinde yıkama işlemi sonunda makineden tertemiz olarak çıkan stor perdeler intikal esnasında toz, yağmur, kir, koku gibi dış etmenlerden korunmaktadır. Perdelerin hasar görmeden taşınması için kaliteli ambalajlama malzemeleri kullanılmaktadır.

Ücretsiz Stor Perde Makara Bakım Hizmeti

Stor perdelerin en hassas yerlerinden bir tanesi de makaralarıdır. Makaraların randımanlı ve düzgün çalışması için zaman zaman bakıma ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız servis personeli tarafından teslim alınan stor perdeler uzman ekibimiz tarafından makara bakımına alınmaktadır. Ücretsiz olarak yapmış olduğumuz makara bakımı hizmeti sayesinde stor perdeler daha rahat bir şeklide kapanıp açılabilmektedir. Aynı zamanda stor perdelerin zorlanmadan kullanılmasını sağlamak suretiyle daha uzun yıllar kullanımına imkân sağlamaktadır.

48 Saatte Hızlı Teslimat Garantisi

Stor perde yıkama işlemi için teslim alınan perdeler en fazla 48 saat içerisinde teslimat garantisi ile hizmet verilmektedir. Perdelerin teslim alınmasından itibaren iki gün gibi oldukça kısa bir sürede hem tertemiz bir yıkama hem de eve teslim işlemleri gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından hızlı ve etkili yıkama ile uzun süre perdesiz kalmadan tertemiz stor perdelere sahip olma imkânı sunulmaktadır.

İstanbul trafiğinin durumu ve teslim alınma zamanı gibi faktörlere bağlı olarak aynı gün içerisinde dahi perdeleriniz teslim edilebilmektedir. Teslimat süremiz hiçbir zaman 48 saati geçmemektedir.

Her Türlü Perdenin Yıkama Hizmeti

Firmamız stor perdenin yanında diğer özellikli hassas perde sistemlerini de yıkama hizmeti vermektedir. Zebra perde, jaluzi perde, kruvaze perde, blackout perde, tül perde, fon- kanat perde, dikey perde, katlamalı perde gibi daha birçok perde çeşidinin yıkama hizmeti aynı hassasiyet ve standartlarda verilmektedir.

Perde türlerine göre farklı uygulama ve deterjanlar kullanılarak perdelere zarar verilmeden yıkama yapılmaktadır. Perde mekanizmaları da farklılık göstermesi nedeniyle her perdenin yıkamaya hazır hale getirilmesi de farklı olmaktadır. Bu sebep ile perde ustalarımız piyasaya yeni çıkan her türlü perdenin sökme ve takma konularında kendilerini geliştirmektedir.

Jaluzi Perde

Sıklıkla ofislerde kullanılan jaluzi perdelerin yıkanabilmesi için yüzlerce çubuğun iplerden sökülmesi gerekmektedir. Bu ince işçilik ancak tecrübeli kişilerce yapılabilmektedir. Aksi takdirde perdeler kullanılamaz duruma gelebilmektedir.

Zebra Perde

Aynı şekilde zebra perde gibi yıkanması oldukça profesyonellik gerektiren perdeler dahi firmamız tecrübeli kadrosu sayesinde tertemiz bir hale getirilmektedir.

Blackout Perde

Güneş ışığını sızdırmayan yapısı ile yatak odalarında tercih edilen bir perde türü olan blackout perdelerin yıkanmasında yapılacak bir hata perdenin temel maksadı olan ışık geçirmezlik özelliğinin yitirilmesine sebep olabilmektedir. Uzman ekibimiz bu tip perdelerin yıkanmasında gerekli bilgi ve beceriye sahiptir.

Kruvaze Perde

Daha çok evlerin salon ve oturma odalarında tercih edilen bu perdeler doğru yıkanmadığında üzerinde bulunan halkalarda deformeler olabilmektedir.

Tül Perde

Yıkanması en hassas davranılması gereken perde çeşitlerindendir. Perdeler yıkanıp temizlendikten sonra kullanıma ve kullanıldığı ortama bağlı olarak yaklaşık altı ayda bir tekrar stor perde yıkama ihtiyacına gerek duyulabilmektedir. Ancak yağ veya buna benzer çıkarılması zor lekelerin bulaşması halinde lekenin zamanla perdeye nüfuz ederek inatçı bir hale gelmeden önce yıkama işlemine tabi tutulmasında fayda olmaktadır.

Özelliğini yitirmiş, esnekliğini yitirerek sertleşmiş, oldukça kötü durumda olan perdelerin yıkanarak eski hallerine döndürülmeleri mümkün olmayabilmektedir. Bu şekilde olan perdelerinizi yıkamak yerine yenileriyle değiştirmeniz önerilmektedir. Bu sebeple teslimat servisi, perdelerin alımı esnasında bu tip perdeler için müşteriye tavsiyelerde bulunabilmektedir. Bu sayede boşa emek ve ücret verilmesine mani olunmaktadır.

Uygun Fiyatlar

Stor perde yıkama fiyatları bir kısım kıstaslara göre belirlenmektedir. Fiyatlar belirlenirken stor perdeler öncelikle, en ve boy olarak ölçülmektedir. Bulunan rakamlar birbiri ile çarpılarak stor perdenin metrekaresi hesap edilmektedir. Stor perdenin hesap sonucu ortaya çıkarılan metrekaresi baz alınarak perdenin cinsine göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Perde cinsleri arasında fiyat farkları olabilmektedir. Örneğin zebra perde ile sade bir güneşlik olan stor perde arasında fiyatlandırma farkı bulunmaktadır. Zebra perde sade güneşliğe nazaran daha fazla bir fiyat ile ücretlendirilmektedir. Aynı şekilde kruvaze bir perdenin birim kare yıkama ücreti zebra perdeden daha yüksek olmaktadır.

Bir diğer değişken ise perde sayısı olmaktadır. Çoklu miktarda verilen siparişler için farklı fiyat avantajları sağlanabilmektedir.

Firmamız fiyatları oldukça rekabetçi olmaları nedeniyle ön plana çıkmaktadır. Kaliteli, hızlı ve güvenilir bir stor perde yıkama hizmeti almak için irtibat numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

https://ozotemtemizlikhizmetleri.com/stor-perde-temizligi

https://instagram.com/ozotemtemizlikhizmetleri

Yorum Yap

Hemen Arayın!